poniedziałek, 10 lutego 2014

Kosmetyka i Fryzjerstwo szkolenia
Kursy fryzjerskie oraz kursy kosmetyczne
są najczęściej wybieranymi kursami przez młode kobiety. Nie ma co ukrywać, że w większości to właśnie kobiety pracują w zawodach kosmetyczka lub fryzjerka, a nie mężczyźni. Na szczęście ta branża nie ogranicza się tylko do tych dwóch zawodów. Kończąc profesjonalne kursy kosmetyczne można pracować jako zawodowa wizażystka, stylistka, makijażystka nie tylko u kogoś w salonie kosmetycznym ale jako niezależny specjalista na zlecenie.

Nowością w świecie kosmetyki jest PODOLOGIA i Kurs podologiczny. Kurs trwa całe 110 godzin podczas, których uczy się szczególnie umiejętności praktycznych wprowadzających do zawodu Podologa. Po ukończeniu kursu Uczestnik otrzymuje zaświadczenie na druku MEN oraz dyplom ukończenia kursu w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej. Kurs składa się głównie z zajęć praktycznych.
O tym, że podologia ma przyszłość może świadczyć chociażby to jak rozwinięta jest w Niemczech gdzie bardzo dużo osób korzysta z usług podologa. W Polsce możemy gdzieniegdzie zauwazyć gabinet podologiczny jednak ta dziedzina jest jeszcze w fazie rozwoju.

Inne ciekawe kursy kosmetyczne to między innymi:

- Profesjonalny kurs kosmetyczny
- Kurs wizażu makijażu stylizacji i kreowania wizerunku
- Makijaż Profesjonalny
- Henna i pielęgnacja oprawy oka
- Manicure i Pedicure z zabiegami SPA
- Stylizacja paznokci
- Przedłużanie rzęs

Kursy fryzjerskie:

- Profesjonalny kurs fryzjerski
- Kurs z zakresu upięć, plecionej, warkoczy i koków


Najlepiej zapoznaj się szczegółowo z programami nauczania tutaj -> www.erudio.com.pl

Szkolenia Łódź